Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 2K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Pakningstype | Desktop |
| Egenskaber | Datatransport, gem og send, til vægmontering, 768 KB pakke-buffer, 6 KV strømstødsbeskyttelse |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 1, 2 Gbps Pakkevideresendelseshastighed: 0.8928 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 4 porte - smart |
| Undertype | Fast Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | High PoE / PoE+ |
| Porte | 3 x 10/100 (PoE+) + 2 x 10/100 (uplink) + 1 x 10/100 (Hi-PoE) |
| PoE-budget | 60 W |
| Producent | Hikvision |
EFFEKT
| Strømforsyning | 65 Watt - 48 V - 1.35 A |
| Strømforbrugs-stand by | 2 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 65 Watt |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 25.6 |
| Bredde | 145 |
| Vægt | 245 |
| Dybde | 68.45 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 3 x 100Base-TX RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 100Base-TX RJ-45 uplink 1 x 100Base-TX RJ-45 HPoE - 60 W |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, CB, EMC, IC, UL 60950-1, FCC CFR47 Part 15 B, REACH, LVD, RCM, RoHS 2011/65/EU, EN 61000-3-3:2013, Regulation EC 1907/2006, WEEE 2012/19/EU, EN 61000-3-2:2014, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2015, AS/NZS CISPR 32:2015, IEC60950-1:2005+Am1:2009+Am2:2013, EN 60950-1:2005+Am1:2009+Am 2:2013, ICES-003 issue 6:2016 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 645 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

