Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1600:1 |
| Indbygget udstyr | USB 2.0 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 94 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Spansk, Serbisk |
| Energiklasse | Klasse C |
| Vandret opdateringshastighed | 24 - 80 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Lysegrå |
| Pixel Pitch | 0.27 mm |
| Diagonal størrelse | 21.3" |
| Standard opløsning | 1600 x 1200 ved 60 Hz |
| Egenskaber | Auto EcoView, sRGB Color Space, DICOM Compliant, flimmerfrit panel |
| Dimensioner (B x D x H) | 46.5 cm x 20.85 cm x 45.3 cm - med stander |
| Lodret opdateringshastighed | 49 - 76 Hz |
| Vægt | 8.1 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver (8-bit) |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 4:3 |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Responstid | 6 ms (grå-til-grå) |
| Producent | EIZO |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 42 Watt |
| Strømforbrug (Til-modus) | 10 W |
| Strømforbrug (Typisk) | 13 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 10 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 46.5 cm - dybde: 20.85 cm - højde: 45.3 cm - vægt: 8.1 kg Uden stander - bredde: 46.5 cm - dybde: 6.4 cm - højde: 36.1 cm - vægt: 5.1 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Klasse B-certificeret, TUV GS, VCCI Class B ITE, TUV S, CB, CCC, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, cTUVus, RCM, CAN ICES-3 Class B, UKCA, TUV-Ergo |
| Baggrundslys, brændetid | 30, 000 timer |
| Medfølgende ledninger | 1 x VGA-kabel 1 x DVI-D-kabel 1 x USB-kabel - USB type A til B |
| Udstyr inkluderet | Stativ |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
FORBINDELSE
| Interface | DVI-D (HDCP 1.4) VGA 2 x USB 2.0 downstream (Type A) USB 2.0 upstream (Type B) DisplayPort (HDCP 1.3) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 140 |
| Højde justering | 82 mm |
| Tiltvinkel | 40 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 180 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


