Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, mikrofon |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 109 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Standard opløsning | UWQHD 3440 x 1440 |
| Lodret opdateringshastighed | 29.5 - 61 Hz |
| Vægt | 12.1 kg |
| Formatforhold | 21:9 |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Japansk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Spansk, Svensk |
| Vandret opdateringshastighed | 31 - 89.5 kHz |
| Farve | Hvid |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Egenskaber | Auto EcoView, Paper Mode, Movie Mode, DICOM kalibrering, HDCP, Flicker Free-teknologi, Low Blue Light-teknologi, Zero Bright Pixels, billedopdeling |
| Dimensioner (B x D x H) | 81.95 cm x 23.28 cm x 41.45 cm - med stander (laveste position) |
| Farve support | 16, 8 millioner farver |
| USB-strømlevering | 94 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Kurvet skærm | Ja |
| Synlig diameter | 34.1" |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Producent | EIZO |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.4 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 222 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 23 Watt |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 81.95 cm - dybde: 23.28 cm - højde: 41.45 cm - vægt: 12.1 kg Med stander (højeste position) - bredde: 81.95 cm - dybde: 23.28 cm - højde: 60.95 cm - vægt: 12.1 kg Uden stander - bredde: 81.95 cm - dybde: 10.31 cm - højde: 38.5 cm - vægt: 9.2 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TCO Certified 9.0, TUV Ergo, TUV lavt blåt lys, TUV-flimmerfri, TUV GS, RCM, UKCA, CB, cTUVus, FCC Klasse B-certificeret, CAN ICES-3 Class B, TUV S, PSE Mark, VCCI Class B, EPA, RoHS, WEEE, HDCP 1.3, HDCP 2.3 |
| Baggrundslys, brændetid | 30, 000 timer |
| Egenskaber | VESA-interface support |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - 2 m 1 x DisplayPort kabel - 2 m 1 x USB-A til USB-B kabel - 2 m |
| Udstyr inkluderet | Stikdæksel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | EIZO Screen InStyle |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 4 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort (HDCP) 2 x HDMI (HDCP) USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort Alt Mode (strøm op til 94 W) USB 3.2 Gen 1 opstrøm (Type B) 2 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm (Type A) USB-C 3.2 Gen 1 downstream (strøm op til 15 W) LAN (RJ-45) Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Drejbar, tilt, højde |
| Drejevinkel | 90 |
| Højde justering | 195 mm |
| Tiltvinkel | -5/+35 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
INDBYGGET-WEBCAM
| Sensoropløsning | 5 Megapixel |
| Egenskaber | Windows Hello-kompatibel |
LYDINDGANG
| Type | Mikrofon |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


