Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 35 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 135 mm |
| Vægt | 37 g |
| Dybde | 7 mm |
| Producent | Corsair |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL36 (36-44-44-96) |
| Egenskaber | Aluminium varme spreder, indbygget overclocking Power Management IC (PMIC), Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD forlængede profiler til overclocking (EXPO), Corsair iCUE support |
| Hastighed | 6000 MHz (PC5-48000) |
| RAM-ydelse | Tested - 6000 MHz - 1.4 V - CL36 - 36-44-44-96 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




