Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Corsair |
FUNKTIONER
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MHz |
| Komponent til | PC |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesspænding | 1.1, 1.25 V |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 100 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


