Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 25" |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 180 Hz |
| Farvespektrum | 106% sRGB (CIE 1931), 78% DCI-P3 (CIE 1976), 74 % Adobe RGB (CIE 1931 overlap) |
| Egenskaber | Dynamic Contrast Ratio, Overdrive-teknik, Low Blue Light-teknologi, Anti-Flicker, 3-sidet kantløs, Variabel genindlæsningshastighed (VRR) |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.8 cm x 63.2 cm x 41.8 cm |
| Vægt | 2.8 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver (8-bit) |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 24.5" |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse F |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 1 ms (MPRT), 1 ms (grå-til-grå) |
| Producent | Cooler Master |
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 22 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (Maks.) | 24 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 18 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | - vægt: 2.8 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 3.76 kg |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Audio line-ud (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, højde |
| Tiltvinkel | -5/+17 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


