
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Producent | Conceptronics |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x administration (USB) - 4 pin USB Type B |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | USB-kabel - ekstern Strømkabel - ekstern |
| Egenskaber | Hørlig alarm, Automatic Voltage Regulation (AVR), LED-indikatorer, overbelastningsbeskyttelse |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Beskyttelse mod overspænding af datalinie | Netværk/telefonlinie - RJ-45/RJ-11 - 1 input linje / 1 output linje |
| Input-stik | 1 |
| Udgangspænding | AC 220-240 V |
| Strømkapacitet | 480 Watt / 850 VA |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 220-240 V |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 90% (ikke-kondenserende) |
BATTERI
| Forsynet spænding | 12 V |
| Antal | 1 |
| Kapacitet | 7.5 At |
| Genopladningstid | 8 timer |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | USB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


