Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Tastaturteknologi | Saks |
| Antal hurtigtaster | 6 |
| Justerbar højde | Ja |
| Type | Trådløs |
| Antal taster | 105 |
| Højde | 1.5 cm |
| Nøglestil | Chiclet |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 675 g |
| Dybde | 13 cm |
| Placering og layout | Pan Nordic |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Funktion for genvejstast | Zoom, volumen, lydløs, klarhed, lås computer, afspil/pause, foregående nummer, næste nummer, Mission Control, Spotlys, CD-udstødning |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Cherry |
| Nøglekontakttype | CHERRY SX |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 |
| Bredde | 44 cm |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB-C |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 10 millioner klik |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, AES-128, BQB, China RoHS, UKCA |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel |
| Farve | Hvid, sølv |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS 10.13 eller nyere |
BATTERI
| Type | Genopladelig |
| Teknologi | Litiumion |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 17 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 45.3 cm |
| Vægt ved forsendelse | 860 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



