
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Køkkenvægt |
| Farve | Sort |
| Producent | Beurer |
DISPLAY
| Type | LED-display |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Timer-indstillingsegenskaber | Magic LED |
SKALAER
| Tara-funktion | Ja |
| Maksimalvægt | 2 kg |
| Graduering | 0.1 g |
| Maksimum vægt (USA) | 4.4 lbs |
| Vægtfunktioner | Ultra flad krop, kontakt til måle enheds valg, digital kalibreringsfunktion |
| Køkkenvægt Type | Elektronisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

