Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Køkkenvægt |
| Farve | Rustfrit stål |
| Producent | OBH Nordica |
DIVERSE
| Udvendige Funktioner | Fingeraftryk resistent |
DISPLAY
| Type | LCD-display |
SKALAER
| Graduering (USA) | 0.1 oz |
| Tara-funktion | Ja |
| Maksimalvægt | 5 kg |
| Graduering | 1 g |
| Maksimum vægt (USA) | 11 lbs |
| Vægtfunktioner | Automatisk frakobling, kontakt til måle enheds valg |
| Køkkenvægt Type | Elektronisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

