Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Producent | BenQ |
| HDR-format | HDR10 |
| Indbygget udstyr | KVM switch, USB 3.2 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 140 |
| Serieforbindelse | Ja |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 31.5" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Farvespektrum | 98% P3, 99% Rec 709, 99% sRGB |
| Vægt | 6.6 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Farvetemperatur | 9300K, 5000K, 6500K |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 2000:1 |
| OSD sprog | Arabisk, Kinesisk (forenklet), Kinesisk (traditionelt), Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Hollandsk, Polish, Portugisisk, Rumænsk, Russisk, Spansk, Svensk |
| Energiklasse | Klasse F |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 |
| Egenskaber | Animationstilstand, CAD/CAM Mode, Dark Room mode, DICOM Compliant, Low Blue Light-teknologi, M-book Mode, sRGB Mode, Advanced Motion Accelerator (AMA) teknologi, Factory Calibration Report, CalMAN Verified, Pantone Validated, videoformatsupport, Dual View, Auto Pivot, Uniformity Technology, PBP, ICCsync, Pantone SkinTone Validated, Delta E<2 kalibrering, Black & White-tilstand, FW opdatering af USB, Auto Power Off |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.48 cm x 7.48 cm x 41.14 cm - uden stander |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| Paneltype | IPS |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 48 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 230 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 32 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2, Solidworks certification, FCC, TCO Certified 9.0, DisplayPort 1.4 |
| Egenskaber | Flicker-free teknologi, 85 % PCR-plastik, genbrugelig indpakning |
| Udstyr inkluderet | Genvejstast puck G2 |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Display Pilot 2, Display ColorTalk |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2.5 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Bronze |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Thunderbolt 3 (strøm op til 15 W) Thunderbolt 3 (strøm op til 85 W) USB upstream (Type B) USB-C downstream 3 x USB 3.1 downstream |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 30 |
| Højde justering | 150 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


