Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 93 |
| OSD sprog | Arabisk, Kinesisk (forenklet), Kinesisk (traditionelt), Tjekkisk, Engelsk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Hollandsk, Polish, Portugisisk, Rumænsk, Russisk, Spansk, Svensk, Tysk |
| Serieforbindelse | Ja |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 31.5" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | WQHD 2560 x 1440 ved 75 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB |
| Egenskaber | Advanced Motion Accelerator (AMA) teknologi, Low Blue Light Plus-teknologi, Color Weakness Mode, ePaper-tilstand, Flicker Free-teknologi, Eye Reminder-teknologi, Brightness Intelligence Technology, M-book Mode, kodningstilstand, Movie Mode, spilmodus, K Locker |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.46 cm x 25.15 cm x 59.77 cm - med stander (vendt liggende) |
| Vægt | 10.1 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | BenQ |
EFFEKT
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 152 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 25 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (liggende retning, laveste position) - bredde: 71.46 cm - dybde: 25.15 cm - højde: 48.81 cm - vægt: 10.1 kg Med stander (liggende retning, højeste position) - bredde: 71.46 cm - dybde: 25.15 cm - højde: 59.77 cm - vægt: 10.1 kg Med stander (vendt stående) - bredde: 42.87 cm - dybde: 25.15 cm - højde: 73.59 cm - vægt: 10.1 kg Uden stander - bredde: 71.46 cm - dybde: 6.26 cm - højde: 42.87 cm - vægt: 7.2 kg |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 60,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TCO Certified 9.0 |
| Baggrundslys, brændetid | 30, 000 timer |
| Egenskaber | Intern strømforsyning, ergonomisk |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m 1 x USB-C kabel - 1.5 m |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 12.6 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Bronze |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.2 USB-C upstream/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery (DisplayPort Alt Mode, strøm op til 65 W) USB-C downstream (BC 1.2) 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type A) Hovedtelefonstik DisplayPort-output (MST) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 40 |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
LYDINDGANG
| Type | Mikrofon |
| Mikrofon egenskaber | Støjannullerende |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


