Begrænset garanti - reservedele og arbejdskraft - 1 år - on-site 997P1ET#UUW
Begrænset garanti - reservedele og arbejdskraft - 1 år - on-site · Intel Core i5 (13. Gen) 13500T · 23.8" · 16 GB (installeret) / 64 GB (maks.) RAM
Sammenlign priser på Begrænset garanti - reservedele og arbejdskraft - 1 år - on-site 997P1ET#UUW fra 11.835,00 kr. kr. til 11.835,00 kr. kr. fra 1 forhandler(e).
11.835,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 11.835,00 kr. · 1 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Sensorer | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Produktmodel | Alt-i-én - med højdejusterbar stander |
| Lokalisering | Sprog: Dansk, Norsk, Finsk, Svensk / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Producent | Begrænset garanti - reservedele og arbejdskraft - 1 år - on-site |
EFFEKT
| Strømforsyning | 120 Watt |
| Effektivitet | 89% (230VAC), 88% (115VAC) |
| Nødvendig spænding | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Strømfaktorkorrektion | Ja (aktiv) |
| Enhedstype | Strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | 53.93 cm - 22.5 cm - 37.94 cm - 7.77 kg - med stander |
| Højde | 379.4 |
| Bredde | 539.3 |
| Vægt | 7775 |
| Dybde | 225 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card - 2230 (til WLAN) 2 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2280 (til intern opbevaring) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2.5" 1 (total) / 1 (fri) x ekstern 5, 25" Slim Line |
| Interface | 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 side) (opladning) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 side) 1 x DisplayPort 1.4a 1 x HDMI 1 x hovedtelefoner/mikrofon (1 side) (CTIA og OMTP headset support) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FIPS 140-2 Niveau 2, RoHS, WEEE, Common Criteria EAL4+, lav halogen |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Fabrikant Sælger Program | HP Smart Buy |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | L3 - 24 MB |
| Cache pr. processor | 24 MB |
NETVæRK
| Trådløs NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, WiFi-certificeret, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.3az, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), auto-uplink (auto MDI/MDI-X), PXE 2.1 support |
| Protokol til fjernadministration | SNMP 2 |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Maks. Sampling Rate | 192 kHz |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 24 cm |
| Højde ved forsendelse | 46.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 66 cm |
| Vægt ved forsendelse | 12.69 kg |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| Installeret størrelse | 16 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Konfigureringsegenskaber | 1 x 16 GB |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
KAMERA
| Egenskaber | Træk op-webcam, HP Auto Frame |
| Kamera | Ja |
| Opløsning (MP) | 5 Megapixel |
HARDDISK
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 256 GB |
| Egenskaber | NVM Express (NVMe) |
| Grænsefladetype | PCI Express |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.6 GHz (P-kerne) / 1.2 GHz (E-kerne) |
| Antal CPU'er | 1 |
| L2 cache | 11.5 MB |
| Processor, hovedegenskaber | Hyper-Threading teknologi, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Antal kerner | 14-core |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 13500T |
| Chipsættype | Intel Q670 |
| Opgraderbarhed af CPU | Kan opgraderes |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz (P-kerne) / 3.2 GHz (E-kerne) |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
LYDINDGANG
| Type | Dobbelt array-mikrofon |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 Pro dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
| Software | HP Support Assistant, HP BIOS Configuration Utility (gratis download), HP Client Catalog (gratis download), HP Driver Packs, HP Setup Integrated OOBE, HP Image Assistant, HP JumpStart, HP System Software Manager (gratis download), HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Desktop Support Utilities, HP Noise Cancellation Software, HP Management Integration Kit for Microsoft System Center Configuration Manager, Xerox DocuShare (30 dages prøvetid), HP Manageability Integration Kit Gen5 |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
| HDCP-kompatibel | Ja |
MONITOR
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Diagonal størrelse | 23.8" |
| Standard opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen-skærm | Ja |
| Farvespektrum | 72% NTSC |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Responstid | 14 ms |
| Billedkontrastforhold | 1000:1 |
| Monitor-egenskaber | Blændfri, Low Blue Light-teknologi, roterbar, vippestander (-5°- 20°), justerbar højde (130 mm) |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Monitortype | LED - IPS |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
