Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Indbygget udstyr | Stereohøjttalere, trådløs oplader |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bundled Services | 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0, 5 ton (2. Gen) |
| Produktmodel | Alt-i-én - med monitorstander |
| Farve | Luna-grå |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Sverige, Norge |
| Producent | Lenovo |
EFFEKT
| Strømforsyning | 135 Watt |
| Effektivitet | 90% |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 431 |
| Bredde | 540 |
| Vægt | 6000 |
| Dybde | 192 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card (til WLAN) 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card (til SSD) |
| Interface | 2 x USB 2.0 (2 bagtil) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 bagtil) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 side) 1 x HDMI-input (1 bagtil) 1 x HDMI-output (1 bagtil) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x hovedtelefoner/mikrofon (1 side) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, WEEE, REACH, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Flicker Free Certification, Energy-Related Products (ErP) Lot 7, TUV Rheinland Ultra Low Noise Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Fabrikant Sælger Program | Lenovo TopSeller |
INDGANGSUDSTYR
| Type | Mus, tastatur |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 12 MB |
| Cache pr. processor | 12 MB |
NETVæRK
| Trådløs NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Grænseflade (bus) type | M.2 Card |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111H |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Højttalere inkluderet | 2 x højre/venstre kanal |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 22.9 cm |
| Højde ved forsendelse | 55.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 67 cm |
| Vægt ved forsendelse | 9.55 kg |
TASTATUR
| Lokalisering og layout | Nordisk |
| Tilslutningsmulighed | Trådløs |
| Tastaturnavn | Lenovo EOS Keyboard |
MUS
| Musenavn | Lenovo EOS Mouse |
| Tilslutningsmulighed | Trådløs |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 5200 MHz |
| Egenskaber | Dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 16 GB (installeret) / 32 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 5200 MHz |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Konfigureringsegenskaber | 1 x 16 GB |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Samlet CF/enhed standard afvigelse (kg CO2e) | 82 |
| Karbonfodaftryk | 330 kg karbonudledning |
| PAIA Version | 1.3.2 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
KAMERA
| Egenskaber | IR-kamera |
| Kamera | Ja |
| Opløsning (MP) | 5 Megapixel |
HARDDISK
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 512 GB |
| Egenskaber | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Grænsefladetype | PCI Express 4.0 x4 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 2.1 GHz (P-kerne) / 1.5 GHz (E-kerne) |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | 8-core |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 13420H |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz (P-kerne) / 3.4 GHz (E-kerne) |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
LYDINDGANG
| Type | Dobbelt array-mikrofon |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 Pro dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics Fælles videohukommelse (UMA) |
| Video-interfaces | HDMI |
MONITOR
| Monitor-egenskaber | Blændfri, Flicker Free-teknologi, grænseløs, Low Blue Light-teknologi, vippestander (-5°- 15°) |
| Vandret synsvinkel | +89 / -89 |
| Monitortype | LED - IPS |
| Lodret synsvinkel | +89 / -89 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 100 Hz |
| Diagonal størrelse | 23.8" |
| Standard opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen-skærm | Ja |
| Farvespektrum | 99% sRGB |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedkontrastforhold | 1300:1 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



