Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem - 360mm |
| Vægt | 1.545 kg |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 13.8 cm x 46.1 cm x 20.6 cm / 2.6 kg |
| Pakke Indhold | Termisk fedt, kølemiddel (100 ml), monteringshardware, ARGB hub |
| Finish | Nikkelbelagt, spray |
| Farve | Alt sort |
| Producent | be quiet! |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 60,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, FCC |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Kabellængde | 50 cm |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Heatsink-dimensioner | 397 mm x 120 mm x 27 mm |
| Rated Strøm | 0.45 A |
| Støjniveau | 8.9 - 34 dBA |
| Kompatibel med | LGA1700 Socket, LGA1200 Socket, LGA2066 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1155 Socket, LGA2011 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, LGA2011-3 Socket, LGA2011-3 (Square ILM) Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Rifle bearing |
| Strømforbrug | 5, 4 W |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, rør (400 mm) |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 2500 opm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



