Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 1.36 kg |
| Dybde | 5.2 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 46.1 cm x 20.6 cm x 13.8 cm / 2.34 kg |
| Pakke Indhold | Termisk fedt, kølemiddel (100 ml), monteringshardware, Y-Split kabel |
| Finish | Spray, nikkelbelagt |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Kinesisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Japansk, Polish, Russisk, Taiwanes |
| Producent | be quiet! |
| Højde | 39.7 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 80,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, UKCA, UL, RoHS, WEEE, Triman |
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Kabellængde | 50 cm |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pin PWM |
| Radiatormål | 397 mm x 120 mm x 27 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.45 A |
| Støjniveau | 17.2 - 36.8 dBA |
| Kompatibel med | LGA1700 Socket, LGA1200 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1155 Socket, Socket AM5, Socket AM4 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Rifle bearing |
| Egenskaber | ARGB-pumpehoved, genopfyldningsport, rør med hylster (400 mm), 4-pæl blæsermotor |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 2100 rpm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



