Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | SFX12V 3.42/ EPS12V 2.92 |
| PSU formfaktor | SFX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | be quiet! |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | ErP 2014 Ready, TUV Rheinland, EAC |
| Kølesystem | 80 mm ventilator |
| Egenskaber | Enkelt 12V skinne, beskyttelse mod overstrøm, overspændingsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, overbelastningsbeskyttelse |
STRøMENHED
| Effektivitet | 89.3% |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 450 Watt |
| Output Current | +3.3V - 16 A +5V - 16 A +12V1 - 37.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 2 x 4-PIN intern strøm 3 x 15 pin Serial ATA strøm 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinder 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Lydudbredelse | 33.8 dBA |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



