Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.8 cm |
| Bredde | 13.6 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 1.34 kg |
| Dybde | 14.5 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 18 cm x 20.2 cm x 22 cm / 1.78 kg |
| Pakke Indhold | Termisk fedt |
| Farve | Sort |
| Producent | be quiet! |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 300,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, WEEE, Triman, UKCA, UL, TUV |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Silent Wings |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Kabellængde | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse, 3-pin ARGB-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.4 A |
| Støjniveau | 25.8 dBA |
| Kompatibel med | LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1155 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 135 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Strømforbrug | 4.8 W |
| Egenskaber | TDP op til 280 W, 7 varmerør (6 mm), ARGB topdække |
| Materiale til varmeafleder | Aluminum med kobberbasis |
| Omdrejningshastighed | 1500-2000 rpm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





