Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processor |
| Producent | AMD |
PROCESSOR
| Termisk designeffekt | 65 W |
| Antal kerner | 6 |
| Fremstillingsproces | 7 nm |
| Type / Model | AMD Ryzen 5 5600GT |
| Kompatibel Processor Tilslutning | Socket AM4 |
| Termisk specifikation | 95 °C |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Antal processorer | 1 |
| Antal tråde | 12 |
| Clock-frekvens | 3.6 GHz |
| Detaljer for cache-hukommelse | L1 - 384 KB L2 - 3 MB L3 - 16 MB |
| PCI Express-revision | 3.0 |
| Cache | 16 MB |
INTEGRERET-GRAFIK
| Type | Radeon Graphics |
| Base frekvens | 1900 MHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


