Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processor |
| Producent | AMD |
PROCESSOR
| Termisk designeffekt | 65 W |
| Antal kerner | 8 |
| Fremstillingsproces | 7 nm |
| Type / Model | AMD Ryzen 7 5700X |
| Kompatibel Processor Tilslutning | Socket AM4 |
| Termisk specifikation | 90 °C |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Antal processorer | 1 |
| Antal tråde | 16 |
| Clock-frekvens | 3.4 GHz |
| Detaljer for cache-hukommelse | L3 - 32 MB L2 - 4 MB L1 - 512 KB |
| PCI Express-revision | 4.0 |
| DesignEgenskaber | AMD StoreMI Technology, "Zen 3" Core Architecture, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
| Cache | 32 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


