Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB4 |
| Højde | 1.59 cm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 6.42 cm |
| Vægt | 181.52 g |
| Dybde | 12.56 cm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | A-Data |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | 5 V |
| Strømenhed | USB |
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | CP65, FCC, EAC, RoHS, KCC |
| Udstyr inkluderet | USB-C-kabel |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10, Windows 11, Apple MacOS 13 eller nyere, Linux Kernel 6 eller nyere, Android 13 eller senere, Xbox One X system software, Xbox One S system software, PlayStation 4 systemsoftware, PlayStation 5 system software |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 3800 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 40 Gbps (Thunderbolt 3) |
| Intern datahastighed | 3800 MBps (læs) / 3700 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



