Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Kailh Box V2 White |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | USB, Bluetooth 5.0, 2.4 GHz |
| Antal taster | 18 |
| Højde | 4.55 cm |
| Bredde | 17 cm |
| Vægt | 300 g |
| Dybde | 10.4 cm |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Funktion for genvejstast | Kalkulator |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | 8BitDo |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-kabel |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10, Android 9 eller senere |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 160 time(r) |
| Teknologi | Litiumion |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

