Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 4.4 cm |
| Bredde | 7.4 cm |
| Oversigt | Venstrehåndet |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 12.6 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | 3Dconnexion |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekstra porte | USB-C - 24 pin USB-C |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UKCA, EAC, FCC, IC, MIC, KC, RCM, BSMI, NCC, WEEE, EU RoHS, China RoHS |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel (1, 5 m), bæretaske |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, Smart Mouse Wheel 2, QuickZoom, brugerdefinerbar radial menu, Bluetooth Low Energy Compatible |
| Præstation | Justerbar forespørgselshastighed: 90/125/1000 hz |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 2 måneder |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
