Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.1 cm |
| Bredde | 7.1 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 96 g |
| Dybde | 11.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | 3Dconnexion |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS, WEEE |
INDGANGSUDSTYR
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | 5 programbare knapper, scrollhjul, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, Radial Menu, Smart Mouse Wheel 2, QuickZoom |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 7 |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Forespørgselshastighed: 1000 Hz |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 8.1 / 10, Apple MacOS 10.11 eller nyere |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



