Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Højde | 12 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Produkttype | Stativs teleskopiske skinner |
| Vægt | 1.5 kg |
| Dybde | 45.5 cm |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Produktmateriale | Stål |
| Pakke Indhold | Skruer, teleskopiske skydere |
| Farve | Grå |
| Producent | 2 års garanti |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Vægtbegrænsning | 30 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




