Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | Smart Fan, Layer 3 switching, IGMP snooping, 2 KV strømstødsbeskyttelse, 8KV ESD Protector (lufthulsafladning), 6KV ESD Protector (kontaktafladning) |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 216 Gbps Videresendelseshastighed: 161 Mpps Pakkebufferstørrelse: 2 MB |
| Enhedstype | Switch - 48 porte - Administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE++ |
| Porte | 48 x Gigabit Ethernet + 6 x 10 Gigabit (uplink) |
| RAM | 1 GB |
| Producent | ZyXEL |
| MAC adresse table størrelse | 32K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Pakningstype | Desktop, monterbar på stativ |
| Routingprotokol | IGMP |
| PoE-budget | 960 W |
| Flashhukommelse | 64 MB |
| Jumborammesupport | 9000 byte |
| Kapacitet | Routing-tabeller: 64 IP-interfacer: 32 IPv4 indtastning i videresendelses-tabel: up to 1000 IPv6 indtastning i videresendelses-tabel: op til 512 |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 441 |
| Vægt | 5000 |
| Dybde | 330 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 40 x 100 / 1000Base-T RJ-45 PoE+ 8 x 100 / 1000Base-T RJ-45 PoE++ - 60 W 2 x 1/2.5/5/10GBase-T RJ-45 PoE++ - 60 W 4 x 1/10GBase-SX SFP+ |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 227,352 timer |
| Udstyr inkluderet | Strømledning |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
| Lokalisering | Europa |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 50.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 9.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 58 cm |
| Vægt ved forsendelse | 6.33 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



