Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Pakningstype | Desktop, væg-monterbar |
| Jumborammesupport | 9KB |
| Statusindikatorer | Portstatus, strøm, PoE, link/aktivitet |
| Egenskaber | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), datatransport, CoS, blæserløs, Energy Efficient Ethernet, 256 KB pakkebuffer, Broadcast Storm Control, VLAN-understøttet |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 20 Gbps Fremsendelsespræstation: 14.88 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 10 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP |
| PoE-budget | 130 W |
| Producent | ZyXEL |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 156.1 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27 |
| Bredde | 250 |
| Vægt | 730 |
| Dybde | 104 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ 2 x Gigabit LAN SFP |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,000,070 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | LVD, BSMI, EMC Class B, FCC, RCM, ICES-003, RoHS, REACH |
| Udstyr inkluderet | Vægmonteringssæt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


