Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Grå |
| Højde | 18.3 cm |
| Bredde | 2.2 cm |
| Produkttype | Antenne |
| Vægt | 70 g |
| Dybde | 2.2 cm |
| Pakke Indhold | N-Type til RP-SMA adapter |
| Antal pakker | 2 (specifikationer er for enkelt genstande) |
| Producent | ZyXEL |
ANTENNE
| Standbølgeforhold (SWR) | 2.0:1 |
| Impedans | 50 Ohm |
| Antenneplacering/montering | Udendørs |
| Vertikal Strålebredde | 30 ° (ved 2, 4 - 2, 483 GHz), 15 ° (ved 5, 15 - 5, 875 GHz) |
| Direktivitet | Omni-directional |
| Forstærkning | 4, 5 dBi (til 2, 4 - 2, 483 GHz), 7 dBi (til 5, 15 - 5, 875 GHz) |
| Frekvensrækkevidde | 2.4 - 2.483 GHz, 5.150 - 5.875 GHz |
| Horisontal Strålebredde | 360° |
KABLING-&-LEDNINGSFøRING
| Med forbindelsesled | 1 x N-serie-stik han |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

