Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Produktmodel | Mini PC |
| Lokalisering | Region: United Kingdom, Europa |
| Producent | ZOTAC |
EFFEKT
| Strømforsyning | 40 Watt |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 28.5 |
| Bredde | 149.5 |
| Dybde | 149.5 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2242 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2280 |
| Interface | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x audio linje-ud/mikrofon (1 foran) 1 x Thunderbolt/DisplayPort/USB-C 3.1 (1 foran) 3 x USB 3.1 (1 front, 2 bag) |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Trådløs antenne, USB flash drev, VESA monteringssæt |
| VESA-monteringsinterface | Ja |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
NETVæRK
| Ethernet Ports | 2 x Gigabit Ethernet |
| Dataforbindelsesprotokol | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 2 (ubrugt) |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.9 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | 12-core |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 1340P |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Intet operativt system |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort, USB-C |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

