
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Zebra |
MEDIE
| Udskriftsteknik | Direkt termisk |
| Rulle Maksimum Udvendig Diameter | 200 mm |
| Mediestørrelser | 102 x 152 mm |
| Antal inkluderet | 3800 etikette(r) |
| Antal kort / etiketter pr. ark/rulle | 950 |
| Egenskaber | Perforerering mellem etiketterne |
| Rulle Kerne Diameter | 76 mm |
| Antal medier med kort | 4 rulle(r) |
| Belægning | Ubelagt |
| Produktmateriale | Papir |
| Medietype | Etiketter |
| Klæbemiddeltype | Permanent klæbemiddel |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

