
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt ved forsendelse | 2.2 kg |
| Producent | Zebra |
DIVERSE
| Farvekategori | Hvid |
MEDIE
| Udskriftsteknik | Direkt termisk |
| Reproklart materiale, farver | Hvid |
| Antal inkluderet | 1200 stk. |
| Antal medier med kort | 6 rulle(r) |
| Perforering | Perforeret |
| Belægning | Belagt |
| Medietype | Armbånd |
| Klæbemiddeltype | Permanent akryllisk klæbemiddel |
| Rulle Maksimum Udvendig Diameter | 127 mm |
| Mediestørrelser | 25.4 x 279.4 mm |
| Antal kort / etiketter pr. ark/rulle | 200 |
| Egenskaber | Perforerering mellem etiketterne |
| Rulle Kerne Diameter | 25.4 mm |
| Produktmateriale | Polypropylen (PP) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

