Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | Bluetooth |
| Højde | 2.272 cm |
| Bredde | 20.764 cm |
| Vægt | 670 g |
| Dybde | 26.67 cm |
| Placering og layout | Nordisk |
| Funktion for genvejstast | Strøm, multimedie, lydløs, browser, afspil/pause, foregående nummer, næste nummer, batterikontrolknap, bagbelysningskontrol, volume -, volume + |
| Bagbelyst | 7 farver |
| Enhedstype | Tastatur og folio-kasse |
| Producent | ZAGG |
DIVERSE
| Farve | Sort/grå |
BATTERI
| Type | Genopladelig |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 26.67 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.048 cm |
| Bredde ved forsendelse | 20.955 cm |
BæRETASKE
| Egenskaber | Hjørnebeskyttelses system, magnetisk lukning, transformerbar til en stander til at skrive eller se video, sove/vække-funktion, gummificerede kanter, Apple-blyantholder, taster i laptop-stil, tabebeskyttelse op til 2 m, magnetisk stander, 10,9" tabletsupport |
| Farve | Sort/grå |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


