Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer |
| Produkttype | Mikrofon |
| Kompatibilitet | Windows |
| Producent | Yenkee |
MIKROFON
| Impedans | 2.2 kOhm |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Signalstøjforhold | 36 dB |
| Følsomhed | -30 dB |
| Driftsspænding (DC) til Mikrofon | 1.5 V |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Frekvensrespons | 50 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Til/fra |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
