Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet til | Badeværelse, køkken, terrasse |
| Form | Ultratynd |
| Produkttype | Loftslampe |
| Dæmper | Ja |
| Funktioner | Android-kompatibel, iOS-kompatibel, kontrolleret via Bluetooth, Wi-Fi (2, 4 GHz) kontrolleret, justerbar farvetemperatur, justerbar lysstyrke, 0, 01 % - 100 % dæmpbar |
| Vandtæt | Ja |
| Producent | Yeelight |
| Varenummer | 3183057 |
| Model | YLXDD-0030 |
| Ean | 6924922220275 |
| Til producentens hjemmeside | www.yeelight.com/ |
| Produktbeskrivelse | Yeelight Smart - loftslampe - LED - 18 W - hvid - 2700-6500 K - ultratynd |
| Lyskildetype | LED |
| Wattforbrug | 18 W |
| Oplysningsfarve | Hvid |
| Farvetemperatur | 2700-6500 K |
| Lysstyrke | 1200 lumen |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa - indirekte |
| Platform | Apple HomeKit, SmartThings |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi, Bluetooth 4.2 |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 25 |
| Diameter | 23.5 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kompatibilitetsapplikation | Yeelight App |
| Platform | Apple HomeKit, SmartThings |
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi, Bluetooth 4.2 |
| Understøttet værtsenhedsplatform | iOS, Android |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 18 W |
| Type | LED |
| Farverenderingsindeks | 95 |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Farvetemperatur | 2700-6500 K |
| Lysstyrke | 1200 lumen |
| Oplysningsfarve | Hvid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
