Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 4000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1900723?navigatingfrom=qr |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Standard opløsning | WQHD 3440 x 1440 ved 180 Hz |
| Farvespektrum | 95% DCI-P3 (CIE 1976), 100% sRGB (CIE 1931) |
| Egenskaber | 3-sidet kantløs, RGB omgivende belysning, Low Blue Light-teknologi, Motion Blur Reduction, Delta E<2 kalibrering, DC-dæmpning, Joystick |
| Dimensioner (B x D x H) | 21 cm x 81.13 cm x 51.01 cm |
| Vægt | 6.9 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Formatforhold | 21:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Energiklasse (HDR) | Klasse F |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Producent | Xiaomi |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel |
| Udstyr inkluderet | Skruer |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 Audio line-ind |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, højde, drejbar |
| Tiltvinkel | 5/+21 |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


