Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 5.424 cm x 1.379 cm x 3.93 cm / 9.6 g Opladningsetui: 10.58 cm x 2.61 cm x 5.54 cm / 68.78 g Opladningsetui med øretelefoner: 88 g |
| Højde | 3.93 cm |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Bredde | 5.424 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 9.6 g |
| Dybde | 1.379 cm |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Kosmisk grå |
| Producent | Xiaomi |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Charging case (788mAh), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 1 |
| Støjannulleringsteknologi | AI-støjannullering |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C) - på opladningsetui |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Low Energy |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | LHDC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Hi-Fi stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 40000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
