Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Hovedtelefon: 3.2 cm x 1.78 cm x 1.85 cm / 4 g Opladningsetui med øretelefoner: 4.9 cm x 4.86 cm x 2.3 cm / 36 g |
| Højde | 1.85 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 3.2 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjteresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 4 g |
| Dybde | 1.78 cm |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Blå |
| Producent | Xiaomi |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Charging case (475 mAh) |
MIKROFON
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent, afspil/pause |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.4 |
| Lydeffekter | Spatial Audio |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Google Fast Pair |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 14.2 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


