
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 52.8 cm |
| Højde ved forsendelse | 15.7 cm |
| Bredde ved forsendelse | 12 cm |
| Vægt ved forsendelse | 0.6 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Forbrugsmaterialetype | Tromlekit |
| Afkast | Op til 82.200 sider |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


