
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 44.9579 cm |
| Højde ved forsendelse | 19.0499 cm |
| Bredde ved forsendelse | 16.7639 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.1521 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tromlepatron |
| Afkast | Op til 48000 sider |
| Farve | Cyan |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



