
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 25.3999 cm |
| Højde ved forsendelse | 8.8899 cm |
| Bredde ved forsendelse | 22.2249 cm |
| Vægt ved forsendelse | 453.6 g |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Forbrugsmaterialetype | Opsamler til overskydende toner |
| Afkast | Op til 30000 sider |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



