
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 10 cm |
| Højde ved forsendelse | 9.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 20.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 0.4 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Patronydelse | Extended High Yield |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 16.800 sider |
| Farve | Magenta |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

