
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 18.4149 cm |
| Højde ved forsendelse | 7.6199 cm |
| Bredde ved forsendelse | 5.7149 cm |
| Vægt ved forsendelse | 113.4 g |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | LED |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 1000 sider ISO/IEC 19798 |
| Farve | Cyan |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


