
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 30.4799 cm |
| Højde ved forsendelse | 12.6999 cm |
| Bredde ved forsendelse | 12.6999 cm |
| Vægt ved forsendelse | 793.8 g |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Patronydelse | Extra High Capacity |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 25.900 sider ISO/IEC 19752 |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


