Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde ved forsendelse | 5.5 cm |
| Producent | Xerox |
| Dybde ved forsendelse | 11 cm |
| Bredde ved forsendelse | 30.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 0.3 kg |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Farve | Sort |
| Patronydelse | Høj kapacitet |
| Afkast | Op til 8000 sider |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



