
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 6.8579 cm |
| Højde ved forsendelse | 20.0659 cm |
| Bredde ved forsendelse | 5.0799 cm |
| Vægt ved forsendelse | 136 g |
| Lokalisering | Nordamerika, Europæiske økonomiske samarbejdsområde |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 1000 sider ISO/IEC 19798 |
| Farve | Gul |
| Patronegenskaber | Chip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

