
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 49 cm |
| Højde ved forsendelse | 19.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 19 cm |
| Vægt ved forsendelse | 2.4 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 |
| Forbrugsmaterialetype | Tromlepatron |
| Farve | Sort |
| Patronegenskaber | Xerox SMart Kit |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
