
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 43.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 10.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 24.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 0.9 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Forbrugsmaterialetype | Opsamler til overskydende toner |
| Patronegenskaber | Xerox SMart Kit |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



