Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Alternativ til | Brother TN3380 |
| Dybde ved forsendelse | 16 cm |
| Højde ved forsendelse | 11.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 36.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 8000 sider |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
