Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Alternativ til | HP 05X |
| Dybde ved forsendelse | 17.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 13.6 cm |
| Bredde ved forsendelse | 35.9 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.4 kg |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 7500 sider dækker 5% |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



