
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Alternativ til | HP CC533A |
| Dybde ved forsendelse | 12 cm |
| Højde ved forsendelse | 12 cm |
| Bredde ved forsendelse | 35 cm |
| Vægt ved forsendelse | 980 g |
| Producent | Xerox |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 2900 sider dækker 5% |
| Farve | Magenta |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

